Брендовий жіночий одяг: остерігайтесь підробок

брендовий одягКажуть, що найлегше піддаються підробці товари взуття та одягу відомих торгових марок, а головніше – чим більш відомий виробник жіночого одягу, тим більша ймовірність отримати у торговому центрі підробку за ціною оригіналу. Що саме погане, «фальшиві» виробники навчились створювати такі підробки, які на перший погляд просто неможливо відрізнити від справжніх товарів. Потрібно знати деякі особливості підробленого одягу, щоб не залишитись у дурнях.

Якщо у ваших майбутніх планах зазначена купівля брендової речі, вам необхідно володіти такою інформацією.

Увага до місця продажу

Саме місце, де ви купуєте одяг, може багато розповісти вам. Ніколи ще елітний брендовий одяг не купувався в кіосках, на ринках або в інших сумнівних закладах. Найчастіше такий одяг є у продажу лише у фірмових пунктах продажу, з наявністю консультанта, знаючого про товар абсолютно все. В таких місцях, як підземні переходи, ви не знайдете нічого путнього.

Якість продукції

Одяг від відомих виробників жіночого одягу завжди зроблений з найкращого матеріалу, приємний на дотик. Гляньте також на лейбли: вони можуть бути, окрім свого звичайного місця під коміром, вималювані на блискавках та кишенях. Якщо ви бачите нерівні шви, неакуратні рядки або інші вади, не сумнівайтесь – перед вами підробка.

Не довіряйте цінам

Люди марно вірять, що, купивши одяг в бутиках, вони тим самим отримали брендову річ у свій гардероб. Вони ніколи на подумають, що такі дорогі речі можуть бути неякісними, але ж так і є. Вартість підробленого одягу може відрізнятись від вартості оригіналу досить несуттєво. До того ж, фірмові магазини іноді влаштовують розпродаж, на якому знижки сягають 60-70%, тому варто зачекати, ніж ризикнути отримати підробку.

Інтернет-магазини

Новітні мережеві технології дозволяють купувати елітні товари у виробників жіночого одягу оптом. Але де гарантія, що у відповідь на замовлення ми не отримаємо ту ж підробку, що і на ринку? Якщо купувати з розумом, можна знайти вдачу і тут. Немало українських бутиків сьогодні володіють власними мережевими магазинами, в яких можна натрапити на товар, що вас цікавить. Купуючи одяг таким шляхом, ви заощаджуєте гроші та свій час, навіть не виходячи з дому!

Добавить комментарий