Жіночий одяг, який подобається чоловікам

одяг оптРозглянемо для початку деякі загальні особливості популярного жіночого одягу, що подобається чоловікам. Це, по-перше, весь той одяг, який і відрізняє чоловіків від жінок: спідниці, жіноча нижня білизна, високі підбори. По-друге, це все, що робить жінку сексуальною та жіночною. По-третє, це жіночий одяг опт, який акцентує на жіночій фігурі.

Розглянемо тепер елементи одягу жінок, на які звертають увагу чоловіки, та визначимо, що саме їм подобається.

Жіночий одяг опт має бути охайним, доглянутим та чистим. Це найважливіше. Саме з таких підстав чоловіків не дуже тішить модний одяг у стилі м’ятих, жатих тканин і порізаних джинсів, які іноді носять жінки.

Жінка, по можливості, має носити обтягуючий одяг. Чоловікам подобається споглядати фігуру, особливо якщо вона гарна. Широкі стегна, пружні груди і тонка талія мають бути підкреслені. Тішити чоловічу уяву корисно не лише для налаштованих особистих відносин. Які б тенденції не показувала всесвітня мода, обтягуючі жіночі речі завжди будуть тішити чоловіче око.

Також, чоловіки більш полюбляють монотонний одяг у жінок. Знову ж таки, монотонність не приховує фігури. Жіночий одяг, виконаний строкатими тонами, надає фігурі розпачливого вигляду або зовсім затьмарює її.

Для того, щоб сподобатись чоловіку, потрібно замовити жіночий одяг опт з м’якої тканини. Якщо до одягу приємно доторкнутися, це незайвий бонус до влаштування ваших стосунків. Тому вони швидко приваблюються хвилястими, м’якими або приємними на дотик тканинами: хутром, шовком, вуаллю, оксамитом, мохером.

Модний одяг має робити жінку сексуальною. Сміливе декольте, відкрите тіло, панчохи, високі підбори, різні вирізи також відрізняють одну стать від іншої, але якщо переборщити, це буде пряме спонукання до сексуальних дій. Тому не варто використовувати все і одразу.

Існує думка, що чорний, синій і червоний кольори найбільш до вподоби чоловікам. Хоча це нічим не доведено і точних переваг поки немає. Головне – гармонія кольору із самою жінкою, яка його носить. Експериментуйте, можливо ви знайдете те, що принесе вам вдачу.

Добавить комментарий